Obchodní podmínky

Internetový obchod na adrese https://www.objevovna.cz provozuje Taťána Špaček Madeja, se sídlem Hrušňová 792, Kutná Hora 28401, IČO 08126755, zapsaný v živnostenském rejstříku.

Kontaktovat nás můžete na e-mailu info@objevovna.cz nebo na čísle 734 463 426. 

V okamžiku odeslání objednávky dojde k uzavření obchodní smlouvy - tuto informaci vám vždy potvrdíme e-mailem. Platbu je nutné provést max. do 3 dnů od uzavření smlouvy. Ve chvíli vašeho nákupu hmotného zboží dojde k uzavření kupní smlouvy. Toto zboží dodáváme pouze na území České republiky. Vlastníkem tohoto zboží se jako podnikatel stanete uzavřením smlouvy a jako spotřebitel či nepodnikatel převzetím zboží, ne však dříve, než zaplatíte celkovou cenu za nakoupené zboží. Ve chvíli nákupu nehmotného zboží (např. online kurzu) vám bude po připsání platby na náš účet prostřednictvím e-mailu zaslán internetový odkaz, díky kterému se dostanete k zakoupenému online produktu.

Jako spotřebitel můžete od uzavřené smlouvy kdykoli odstoupit, a to až do uplynutí 14 dnů ode dne převzetí zboží. My můžeme odstoupit od uzavřené smlouvy kdykoliv, a to až do okamžiku, kdy od nás převezmete zboží. Informaci o tom, od kterých smluv není odstoupení možné, naleznete v celém znění obchodních podmínek zde - Obchodní podmínky.