Akvarely na kartonu Mungyo

135 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Položka byla vyprodána…

Zajímá tě akvarelová technika, ale ráda by sis ji nejprve vyzkoušela, než se pustíš do koupě něčeho většího? V takovém případě pro tebe mám kvalitní akvarelové barvy na kartonu Mungyo, které se z kartičky uvolní po kontaktu s vodou. Tato varianta je i skvělá na cesty, kam není ideální nést kila navíc.

Nechceš jen barvy, ale celou sadu? V takovém případě jsem pro tebe připravila malou a velkou Akvarelovou sadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvarel je jako cesta do světa barev a fantazie, kde se setkává realita s naší vnitřní představivostí. Každý tah štětce po papíru je jako tanec odstínů, kterými zachycujeme krásu okamžiku. Je to o tom, jak se ponoříme do světa barev a necháme volně proudit naše emoce a nálady. V akvarelu není prostor pro chybu, pouze pro objevování nových možností - každá skvrna, každý tah štětcem má svůj vlastní příběh a přináší s sebou radost z vlastní tvorby.

Vlastnosti produktu:

12 výrazných odstínů akvarelových barev na kartonových kartičkách, 1 plastovou paletku a 1 kovový kroužek. 

Odstíny v sadě: white, yellow ochre, yellow, orange, permanent red, light red, yellow green, viridian, cobalt blue, cerulean blue, permanent violet, black. Velikost bločku je 70x105mm.

Upozornění: Barvy neaplikujete na obličej nebo kůži. Nedávejte do ohně nebo na přímé sluneční záření, barvy by mohly vyblednout. Vyhněte se vysoké vlhkosti, pigmenty by se mohly rozpouštět. Uchovávejte na suchém místě. Doteky spocenýma nebo vlhkýma rukama mohou způsobit zabarvení rukou. Po použití si umyjte ruce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: