Album A5

93 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Chceš si vytvořit svůj vlastní deník, vision board nebo třeba album plné vzpomínek? V tom případě budeš potřebovat toto album v kroužkové vazbě z kartonového papíru s pevnými šedými kartonovými deskami, které ti plně umožní kreativní vyjádření. Dvanáct listů s gramáží 300g m2 ti dovolí využít i různé výtvarné techniky.

Nestačí ti pouze album? V tom případě pro tebe mám nachystanou malou a velkou Scrapbookovou sadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scrapbooking je jako putování po stopách vlastní minulosti s nabitým fotoaparátem a prázdným albem. Je to mnohem víc než jen lepení fotografií - je to jako skládání mozaiky svých vzpomínek a emocí. Každá stránka je jako malý příběh, který se snažíme zachytit a uchovat pro další generace. Prožíváme zase ty staré úsměvy, ten jiskřivý pocit radosti nebo nostalgii z minulých chvil. Ale scrapbooking je i o tom, jak dáváme prostor své kreativitě. Neexistuje správný nebo špatný způsob, jak to udělat - je to čistě o tom, co cítíme a jak chceme vyjádřit naše příběhy. Takže pokud máte chuť na dobrodružství, zábavu a trochou lepení, scrapbooking je pro vás to pravé.

sys_media_238918

Vlastnosti produktu:

Album má přední a zadní obal z pevného kartonu, který se dá dozdobit. Obsahuje 12 listů bílého  papíru gramáže 300g/m2 a je kroužkový se zaoblenými rohy. Velikost A5 (21x14,8cm) na šířku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: