Podzimní víkend s Objevovnou 22.-24. 11. 2024

Novinka Tip
5 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Podzimní víkend proběhne 22. - 24. 11. 2024

Prožij se mnou mindfulness víkend v prostředí CHKO Žďárské vrchy, kde budeme tvořit a objevovat sebe i nové výtvarné techniky. Dej odpočinout svému tělu i duši a zaměř se jen na sebe.

Potkáme se v penzionu Na Čechách (49°40'10.1"N 16°12'18.0"E), kde na nás čeká příjemné ubytování i skvělé jídlo. A proč zrovna sem? Přivítá nás milá atmosféra, krásné okolí i skvělá kuchyně.

A co bude podstatou víkendu? Balanc těla a duše. Potkáme se u společného tvoření, vyrazíme do lesů a luk, budeme sdílet, mluvit o různých mindfulness technikách, projdeme lehkou meditací a procvičíme tělo na jógové podložce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Místo pobytu: Na Čechách je místo s tradicí, která na tebe dýchne jak v nejbližším okolí, tak v jednotlivých pokojích. Penzion nabízí ubytování v pokojích pro 2 osoby s vlastní koupelnou, připojením k WIFI, restaurací s krbem, salonkem a vinárničkou. K dispozici nám bude i zahrada a v případě nepřízně počasí příjemný prostor Kamenné galerie.

Jídlo: V restauraci Na Čechách vaří z pečlivě vybraných surovin a za pomoci místních farmářů. V rámci víkendu se můžete těšit na skvělé veganské snídaně a večeře.

V ceně ubytování je2x noc v pokoji pro 2, 2x snídaně a 2x večeře, uvítací balíček, tvůrčí program, jógová lekce a meditace, karty Kde teď jsi a jiné materiály 

V ceně neníměstský poplatek, doprava do hotelu a zpět

Přidej se ke mně a prožij čas pro sebe tak, jak budeš v danou chvíli potřebovat. Kapacita je 8 lidí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: