Svatební sezona s Objevovnou

Svatební sezona je v plném proudu a pokud hledáš kreativní dárek pro novomanžele nebo se jen potřebuješ zbavit stresu z příprav, najdeš zde to pravé. Jak tedy vytěžit Objevovnu na maximum? 

Plány a manifestace

Hledáš místo, kam vypsat všechny své plány a vize? Ať už chceš vytvořit myšlenkovou mapu nebo potřebuješ naskicovat podobu svatebního dortu, skicáky a bloky tu jsou pro tebe. Díky tomu budeš mít vše u sebe a žádný důležitý detail se neztratí. 

Pravá ruka nevěsty

Najdou se nevěsty, které mají rády vše pod kontrolou a vyrábí si spoustu věcí samy. Ať už patříš k nim nebo jsi nevěstě k ruce, jistě oceníš umění kaligrafie. Ovládni krasopsaní a výroba cedulek na stoly či svatební oznámení nebudou strašáci, ale příjemná zábava, při které vypustíš stres z náročných příprav velkého dne. 

Tip: Pokud si nechceš kupovat celou sadu, ale ráda bys procvičovala kaligrafickou abecedu, doporučuji si stáhnout elektronickou verzi kaligrafické cvičebnice, kterou stačí jen vytisknout a můžeš se ihned pustit do psaní.

Rozpusť stres v akvarelu

Možná teď zažíváš náročné dny a hledáš varianty, jak vypnout hlavu. Jednou z nich může být i akvarel, díky kterému na chvíli zapomeneš na vše okolo a prožiješ příjemné chvíle při tvoření. Vpíjej do sebe barvy, vymaluj květiny nebo vytvoř svatební oznámení - ať už máš v plánu cokoliv, zkus vypustit vše okolo a na chvíli se soustředit jen na tvůrčí proces.

Do deníku s tím

Chceš vytvořit knihu vzpomínek, záznam rozlučky se svobodou či svatebního dne nebo předat milý dárek novomanželům? Ať už je to jakkoliv, zvol scrapbookovou sadu. Ta nabízí mnoho možností kreativního vyjádření, jako třeba lepení vzpomínek ve formě fotografií, vstupenek, zdobení samolepkami či psaní vzkazů a tvorbu malůvek. Sada je velmi variabilní, tak toho využij pro jakýkoliv kreativní projekt.

Tip: Nevíš, co vybrat, ale líbí se ti myšlenka i produkty z Objevovny? Pak je pravý čas na koupi poukazu - dáš možnost novomanželům vybrat si pro sebe to pravé a navíc podpoříš malý lokální projekt, který vznikl z lásky ke kreativnímu procesu.

Věřím, že vybereš to pravé a uděláš (si) radost. A pokud máš nějaké speciální přání, určitě mi dej vědět, vyladíme to k dokonalosti.